Цибулько. Безпринципний найманець

Хороша все-таки штука Інтернет. Один раз запустив хтось щось – і гуляє воно просторами мережі по світу аж поки не натрапить на адресата, або на того, кому буде це цікаво. Це як пляшку хтось з перепою, або здуру з борта човна жбурне у синє море, попередньо вклавши в неї записку і добре закоркувавши.

І через роки два, а мо’й більше якийсь відпускник за буйками піймає її, обережно погребе до берега, принесе в номер. А потім в присутності тимчасової дами серця відкупорить і витягне записку. А там: «Не їжте цибулю перед цілуванням. Бо смердить. До кого припливе ця тара, телефонуйте за номером +380…».

Ніякої тобі, розумієш, романтики. Але, кладучи в рот цибулю самого різноманітного приготування, завжди будеш пам’ятати, що цілуватися потім небажано. Це вже як рефлекс.

І з мережею так само, як і з морем. Не хоче зберігати таємниць. Візьме і викине в самий непідходящий момент те, що, здавалося, навіки потонуло в його глибинах.

Днями оказія викинула цікаву фотографію. На ній «громадський діяч, публіцист, поет…» В.Цибулько в оточенні М.Луцького та М.Погребинського. Вони саме виступають з гнівними викривальними фактами щодо масованого підкупу виборців об’єднаною опозицією перед парламентськими виборами 2012 року.

Як міг пан Володимир, переконаний демократ, національно свідомий громадянин, полум’яний публіцист, правдоборець і прочая… опинитися в такій компанії? Запитає пересічний українець. Адже Цибулько зі шкіри лізе, щоб позиціонувати себе саме так, а не інакше. Щоб не залишалося у суспільства сумнівів у його «непримиренній державницькій позиції, європейських цінностях, моральних орієнтирах».

Запросто, – відповість впевнений користувач мереж. Достатньо не пожаліти кілька годин і «пошаритися» і гуглі. А там багато цікавого можна виловити, хоча офіційна біографія Цибулька надзвичайно скупа. Але і така скупість прямо вказує на кар’єру кон’юнктурника. Він і радник Ющенка, а потім вже в УНП, а через півроку в «Нашій Україні». Зовсім на трошки, практично випадково обрався нардепом. А зовсім скоро вже радить Балозі як спарувати помаранчеву Нашу Україну з голубою Партією Регіонів.

А це вже його підпис лист під зверненням інтелігенції на підтримку Януковича після обрання його Президентом. На фото – момент свідомого підробітку у Партії Регіонів на виборах вже у 2012 році.

А тут уже підтримка Революції Гідності. «Експертні» оцінки ним «трагічних наслідків управління державою бандою Януковича». А тут, як в калейдоскопі, уже Квіт, дорогий і надійний кум, з яким можна і грошенят підзаробити, і свій імідж покращити.

 

KK

 

А тут уже й час підійшов з колишніми побратимами-регіоналами рахунки звести. Нагода на публіку з Луцьким повоювати. Тепер вже можна не боятися і не озиратися. Забути про щедрі зарплати від Арбузова, якому вірно служив не один рік. Головне – впіймати тренд, з’явитися на одному-двох телеканалах у якості демократичного експерта і впевнено сказати про здобутки Майдану.

 

JJ

 

І не біда, що зараз у радикалів Ляшка підробляє. Цього ж ніхто не знає.

Він дво-, три-, чотири-… багатоликий, цей Цибулько, який «студіював філологію в Київському та Латвійському університетах» та так і недовистудіював.

Через два, а мо’й більше років він може опинитися будь де і будь з ким. І не дивуйтеся, якщо він буде клясти на чому світ стоїть Квіта, або інших нинішніх своїх роботодавців. За ширмою «українського поета, есеїста та політика» приховується примітивний заробітчанин, готовий за гроші сказати що завгодно і на кого завгодно. І виробиться стійкий рефлекс – не вірити Цибульку за жодних обставин.

Захочете переконатися – не пожалійте часу, «пошартеся» в гуглі.

А коли побачите ненароком Цибулька в телевізорі – не вірте, не їжте…

Категория

Читайте также: