Експерт РПР виявився затятим прихильником Путіна

Сьогодні багато хто й обґрунтовано нарікає на те, що реформи часто мають відверто шкідницький, антинародний та антидержавницький характер. Руйнування соціальної сфери, деградація державного управління, різке падіння рівня життя українців на фоні збагачення українських політиків та чиновників викликають відчуття не лише тотальної клептократії, але й саботажу й шкідництва.

Й дійсно величезна п’ята колона з уламків Партії регіонів, чиновники нинішньої влади (включаючи Президента), які є «яблучками від яблуні Янковича», й відверті симпатики Путіна докладають величезних зусиль щоби українська Держава так і не постала з попелу… при цьому успішно працюючи в українських владних кабінетах.

Найнахабніші персонажі навіть не маскують своїх російських та феесбешних коренів, власного захоплення від політики Путіна і РФ.

Наприклад відповідальний за аграрні реформи в «Радикальному пакеті реформ», він же заступник Голови Всеукраїнської аграрної ради такий собі Соколов Михайло Юрійович (1976 р.н., м. Санк-Петербург, Російська Федерація) в своєму блозі на «Українській правді» відверто підтримував російську агресію й сепаратизм в Грузії та глузував з можливого захоплення Росією Криму, зі спроб українізації півострова.

Більше того, для Соколова (громадянина РФ до речі), «украинский патриотизм несовместим с гуманистическими ценностями и элементарной честностью перед собой», а «Ющенкізм – позор України».

В своїх публікаціях Соколов вважає, що «Саакашвили уступает Путину в личных качествах», а «патріотизм шкідливий Україні». Логічно, що й сама публікація пакетного реформатора називається «Я- антипатріот».

Такого роду відвертих прихильників «Руського міра» вистачає в Україні, але особливість Соколова в тому, що він буквально не вилазить з кабінетів Міністерства аграрної політики, аграрного Комітету парламенту, з інших органів державної влади; співпрацює с олігархічними аграрними холдингами.

Це й же «реформіст» активно поширював панічні слухи й провокував паніку навколо обвалу «Приватбанку» чи виступав проти земельної реформи й вільного обігу земель, займався широким спектром інформаційного саботажу.

Які реформатора – такі й реформи – це очевидно, особливо коли за ними «стирчать вуха» іноземних спецслужб й неукраїнських інтересів.

Категория

Читайте также: