"Українські таксисти: турборежиму у Верховній Раді - СТОП!"

11 листопада о 13.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Українські таксисти:  турборежиму у Верховній Раді - СТОП!!!». Верховна Рада України прийняла та передала на підпис Президенту України Володимиру Зеленському закон № 1150 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей» (https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66432).

Депутати даним законом хочуть запровадити  штрафи за перевезення дітей без дитячих автокрісел, але таксисти сприйняли це як знущання і не збираються купляти автокрісла  та виконувати  норми даного закону.  Крім того, законопроект був прийнятий без належного залучення фахівців та громадського обговорення. У разі його підписання Президентом України,  буде створено  правову колізію,  яка стане справжньою загрозою для всіх українців  що будуть перевозити дітей в автомобілях. Адже, через помилку законотворців, згідно даного закону, оштрафувати можна буде будь-кого, хто перевозитиме дітей в автомобілі, навіть тих,  хто буде перевозити дітей в дитячих автокріслах!

Під час заходу буде оголошено Звернення до Президента України Володимира Зеленського  з проханням не підписувати закон №1150 про встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей. Також, українські  таксисти  оприлюднять Звернення до Голови ВРУ Дмитра Разумкова та  Прем’єр міністра України Олексія Гончарука з проханням припини прийняття законів України в турборежимі,  без належного залучення фахівців та громадського обговорення законопроектів, щоб убезпечити від помилок та створення правових колізій.  Зокрема, при проведенні анонсованої найближчим часом реформи ринку таксі, проводити реформу не в  закритому турборежимі, а  публічно створити робочу групу по реформі таксі із залученням до спільного обговорення  народних депутатів, представників уряду та учасників ринку таксі. На прес-конференції буде наочно продемонстровано як насправді  буде виглядати дитина в дитячому кріслі автомобіля у разі виконання всіх вимог закону №1150.

Спікери: Андрій Антонюк, голова Української таксомоторної асоціації;  Василь Попик, голова Профспілки таксистів України; Софія Шипілова, голова адвокатського об’єднання «Метод»; Геннадій Попов, перевізник на таксі  та інші учасники ринку таксі (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал).Тел.0674490401. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Детальніше читайте на УНІАН: https://press.unian.ua/event/10001523-ukrainskie-taksisty-turborezhimu-v-verhovnoy-rade-stop.html?_ga=2.188594600.1896526859.1572947548-624364119.1569595823

Читайте также: