Віталій Кулик -  «патріот», що обслуговував інтереси Росії під час окупації  Абхазії

У нас в Україні є багато людей які імітують патріотизм, намагаються бути святіше від Папи Римського, але якщо розібратися уважніше і порівняти їх дії зі словами, то м’яко кажучи виникає нерозуміння. А точніше кажучи запитання «так патріотами якої держави вони являються насправді? І на кого реально працюють?

Наприклад, є такий політолог Віталій Кулик, який в своїх телеграм каналах, та в своїх виступах декларує ультра патріотизм, кляне всіх ворогів народу, цькує політиків та колег по цеху. Але якщо розібратися уважніше, то виникає таке питання на кого він реально працює, адже за підтримки та за рахунок Росії він їздив так званим «спостерігачем» на так звані «вибори» в окуповану Росією частину Грузії – Абхазію (така собі грузинська версія «ДНР»). І звала Вітальку Кулика туди Росія. При цьому в дуже теплій компанії з Костянтином Затуліним, Олексієм Мартиновим та іншими кондовими українофобами.

Нагадаємо, що в 2007 році Росія, для легітимізації «влади» у відібраній у Грузії республіці, проводила фейкові «вибори в парламент», де офіційним спостерігачем! став Віталій Кулик, який представлявся від Центру дослідження громадянського суспільства. Разом з ними свідками абхазьскої демократії під російськими багнетами стали К. Затуліним (з фракції «Единая Россия», один з українофобів, який каже що, "державність України вже не існує"), І.Камінником (ще один український політ. діяч), Мартинов Олексій (російський політолог, українофоб), Олексій Кочетков (Україна), цілий набір депутатів Держдуми РФ, місцевих рад, маргинали з Придністров’я та Південної Осетії.

Але мало того, що вони разом і дружній атмосфері гарно проводили час, так вони ще й «Висновок» щодо виборів підписали.

Відповідно до цього висновку, Віталій Кулик вважає, що «парламентські вибори» в окупованій Абхазії є елементом «демократичних перетворень», «аналіз виборчого законодавства продемонстрував достатній ступінь забезпечення виборчих прав громадян, відповідно до міжнародних принципів на участь у вільних, періодичних, обов’язкових, справедливих, справжніх та відкритих виборах»; «громадянам достатнім чином була забезпечена можливість без будь-якого впливу, насилля, погроз застосування насилля зробити свій вибір … відповідно до законів та конституції Абхазії»; «в ході голосування порушення міжнародного права не виявлено» і так далі. Тобто вибори в Абхазії на думку Віталія Кулика - це просто взірець демократичності, тільки грузинські біженці, родини загиблих у війні та міжнародне право вважають по-іншому.

Вже наступного року після цих «виборів» Росія визнає незалежність Абхазії, в легітимізації чого - анексії частини Грузії – Віталій Кулик прийняв пряму і задокументовану участь.

Також, під час Євромайдану Кулик працював в Адміністрації президента Януковича, був помічником народного депутата Сергія Баранова-Мохорта з (Партії регіонів) та за даними «інсайдера» він працював політ консультантом у командах Медведчука, Черновецького, КПУ та Григоришина.

Тому, коли ми з вами читаємо ультра патріотичні пости, треба пам`ятати, що часто за цими постами, можуть приховуватись отакі «Вітальки», які з одного боку продукують максимально патріотичну риторику, створюють конфлікти та протистояння в українському суспільстві, а з іншого боку обслуговують інтереси Москви.


 


 

Поделиться